...

Inspekcja kanalizacji jest usługą polegającą na przeglądzie instalacji kamerą inspekcyjną pod kątem uszkodzeń oraz innych nieprawidłowości powodujących częste awarie sieci kanalizacyjnej. Monitoring rur wykonywany jest najczęściej podczas diagnozy kanalizacji, gdy często ulega ona awariom w postaci zatykania się rur.

Hydroserwis Pogotowie Kanalizacyjne Grodzisk Mazowiecki i okolice. Dzięki dużemu doświadczeniu szybko oceniamy sytuację i dobieramy odpowiednie metody udrażniania kanalizacj. Czyścimy zarówno piony, jak i poziomo ułożone rury, rury do szamba. Działamy w domach, mieszkaniach, biurach, restauracjach i innych lokalach.

Przepychanie kanalizacji prowadzimy między innymi metodą ciśnieniową WUKO. Ponadto usuwamy zatory w rurach metodą mechaniczną. Stosujemy spirale o różnej średnicy i wymienne końcówki. Zajmujemy się udrażnianiem toalet, zlewów, wanien i pryszniców. Dodatkowo monitorujemy rury kamerą TV. Więcej informacji dotyczących pogotowia kanalizacyjnego udzielamy telefonicznie. Dojazd do 1.5h od zgłoszenia awarii zapchanej kanalizacji.

4.3/5 - (17 votes)
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.